• +48.609497117 ; +48.502079218
 • prywatneszkoly@rodzinymoraczewskich.edu.pl
 • Al. Marszałka J. Piłsudskiego 81, Sulejówek
 • Aktualności

  Czerwiec 2023 i zakończenie roku

  W tym roku szkolnym czerwiec minął szybko i wyjątkowo intensywnie. Zaczęliśmy już pierwszego dnia miesiąca. W Dzień Dziecka wyjechaliśy na całodzienną wycieczkę do torunia, aby świować 550. rocznicę urodzin Mikołaja Kopernika. Spędziliśmy czas na Rynku, w Planetarium i Młynie Wiedzy. 

   

   

  W środę 14 czerwca odbyło się spotkanie z policjantami z Komendy Policji w Mińsku Mazowieckim poświęcone bezpieczeństwu w ruchu drogowym, a także różnym zachowaniem ryzykownym w okresie wakacyjnym. W poniedziałek 19 czerwca nasi uczniowie zdali egzamin na kartę rowerową również w obecności policjantów. Sześcioro  zdobyło pierwszy dokument dający uprawnienia w ruchu drogowym. 

   

  W piątek 16 czerwca klasa siódma poznawała tajemnice i historię Starego i Nowego Miasta w Warszawie.

  W środę 21 czerwca ponownie ruszyliśmy na wycieczkę, aby odwiedzić kościół w Porzeczu Mariańskim, skansen militarny w Skurczy oraz Muzeum Wnętrz – Pałac Bielińskich w Otwocku Wielkim. 

  Jeszcze w czwartek wybraliśmy się na warsztaty do Muzeum Józefa Piłsudskiego. 

  To był bardzo dobry rok szkolny – pełen małych i dużych sukcesów, ciekawych wydarzeń, spotkań i wyjazdów. Życzymy całej społeczności szkolnej – pięknych wakacji, niezapomnianych wrażeń, jak najwięcej czasu z najbliższymi i dużo odpoczynku, by nabrać sił na kolejny rok.