II Rajd Rowerowy „Na jesiennym szlaku”

W pierwszą niedzielę października odbył się II Rajd Rowerowy „Na jesiennym szlaku” zorganizowany przez Urząd Miasta w Sulejówku pod patronatem Burmistrza. W tym roku do współpracy zaproszono wszystkie instytucje, które mają swoje siedziby na terenie miasta. Szkoły im. Rodziny Moraczewskich także włączyły się w organizację imprezy. Na boisku szkolnym przygotowaliśmy punkt kontrolny i grę sprawnościową, której uczestnicy otrzymywali upominki. Dziękujemy nauczycielom, którzy pomogli przygotować zadania oraz uczniom, którzy zaangażowali się w pracę w to piękne, słoneczne, niedzielne popołudnie: Mai Pobosze, Hani Pazdan, Marcie Mazowieckiej, Laurze Hrehorowicz, (klasa VI), Natalii Skierskiej, Patrykowi Rutkowskiemu, Jakubowi Grzesiakowi (klasa I), Piotrowi Mazowieckiemu, Rafałowi Michalskiemu i Igorowi Trojanowskiemu (klasa III).

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy na stronie Urzędu Miasta: https://www.facebook.com/Miasto-Sulejówek-815424668503922/