Rekrutacja rok szkolny 2021/2022

Rekrutacja 2021/2022

Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszej placówki. Ze względu na okoliczności związane z epidemią coronawirusa przedstawimy ją zdalnie, podczas rozmowy telefonicznej lub umówionego spotkania on-line na wybranym komunikatorze.

Dyrektor Szkoły, Anna Drężek: 609497117
     Organ Prowadzący, Małgorzata Jedlińska-Lesińska: 502079218

Co wyróżnia naszą szkołę?
     Małe zespoły klasowe umożliwiające indywidualną pracę z każdym uczniem.
     Zwiększona liczba godzin z przedmiotów objętych ramowym planem dydaktycznym (m.in. zajęć językowych, matematyki  i przedmiotów przyrodniczych).
     Nauczanie języków obcych, drugi język już od klasy IV w wymiarze 3 godzin tygodniowo.
     Zajęcia dodatkowe rozwijające pasje uczniów np. ceramika, szachy.
     Specjalna oferta dla klas siódmej i ósmej – przygotowanie do nowego typu egzaminu, który po raz pierwszy odbędzie się w roku szkolnym 2021/2022.
     Organizowanie ciekawych spotkań, warsztatów, wycieczek.

Korzystanie z oferty zajęć w placówkach muzealnych i edukacyjnych.

Zapraszamy do rozmów i spotkań on-line, a gdy sytuacja pozwoli, także do odwiedzenia naszej szkoły. Odpowiemy na wszelkie pytania i przedstawimy szczegóły oferty edukacyjnej na rok szkolny 2021/2022.

Serdecznie zachęcamy do udostępniania i do zobaczenia!