• +48.609497117 ; +48.502079218
 • prywatneszkoly@rodzinymoraczewskich.edu.pl
 • Al. Marszałka J. Piłsudskiego 81, Sulejówek
 • Aktualności

  Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

  W piątek 27 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2013/2014. Uroczystość zaczęliśmy od Mszy Świętej sprawowanej w Kościele Maryi Matki Kościoła przez ks. Piotra Winiarka. Dziękowaliśmy za cały rok pracy i prosiliśmy o dobre przeżycie wakacji.

  W szkole spotkaliśmy się o godzinie 17. Uczniowie odebrali świadectwa, wiele z nich było z wyróżnieniem. Szczególnie pożegnaliśmy naszych absolwentów. Ci odbierali świadectwa wspólnie z rodzicami . Ponadto dla klasy szóstej i trzeciej niespodzianki przygotowali młodsi koledzy. Uczniowie odebrali dyplomy za udział w matematycznym konkursie KANGUR, informatycznym BÓBR i konkursie języka angielskiego FOX. Wręczyliśmy również dyplomu uznania Aleksandrze Bętkowskiej za nominację do stypendium Ministra Edukacji Narodowej oraz Joannie Kawalec i Aleksandrowi Świtkowskiemu za zgłoszenie do Nagrody Burmistrza Miasta Sulejówka. Specjalne wyróżnienia przyznaliśmy Michalinie Olejnickiej za przewodniczenie Samorządowi Uczniowskiemu – Nagroda Rady Pedagogicznej oraz Annie Bętkowskiej za bardzo dobre wyniki w nauce – Nagroda Właściciela Szkoły.

  Serdeczne podziękowania złożyliśmy rodzicom, którzy zawsze bardzo chętnie wspierali nas w pracy. Szczególnie chętnie wyjeżdżali na wycieczki, do kina, teatru, współorganizowali wyjazdy.

  Gratulowaliśmy także nauczycielom, którzy w tym roku przygotowali laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych, a także pracowali z klasami przed sprawdzianem szóstoklasisty i egzaminem gimnazjalnym.

  Trudno było się rozstać i jeszcze długo po oficjalnej części uroczystości uczniowie, rodzice i nauczyciele wspominali zakończony rok szkolny.