Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

We wrześniu nikt z nas nie podejrzewał, że rok szkolny 2019/2020 upłynie pod znakiem zdalnego nauczania. Od połowy marca musieliśmy korzystać z technik kształcenia na odległość. Choć na pewno na początku wszystkim nam nie było łatwo, to bardzo szybko udało się wprowadzić zajęcia on-line, a dzięki nim codzienny, stały kontakt uczniów z nauczycielami, a także spotkania klas. To chyba jedyny rok szkolny, w którym wszyscy tęsknili za stacjonarnym sposobem nauczania. Dziękujemy Gronu Pedagogicznemu, Uczniom i Rodzicom za współpracę w tym niełatwym czasie. To nasz wspólny wysiłek pozwolił na dobre prowadzenie lekcji w okresie zawieszenia zajęć w szkołach.

Zakończenie roku szkolnego również było inne. O godzinie 10.00 spotkaliśmy się na platformie Zoom, aby choć przez chwilę pobyć w większym gronie. Po południu klasy spotykały się, aby odebrać świadectwa. Gratulujemy wszystkim Uczniom ich wyników, wyróżnień w konkursach i nagród, które otrzymali. Życzymy zdrowych, spokojnych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia 1 września!