• +48.609497117 ; +48.502079218
 • prywatneszkoly@rodzinymoraczewskich.edu.pl
 • Al. Marszałka J. Piłsudskiego 81, Sulejówek
 • Aktualności

  Zakrętka dla Bartka!

  Zapraszamy do włączenia się w zbiórkę zakrętek dla Bartka. W tym roku przyłączyliśmy się do akcji organizowanej przez Szkołę Podstawową nr 4 w Sulejówku, która prosi o pomoc dla chłopca:

  „Zebrane fundusze przeznaczymy na pomoc dla 7-letniego Bartka, który urodził się w dużej zamartwicy okołoporodowej. Uraz okołoporodowy zostawił po sobie ślad w postaci mózgowego porażenia dziecięcego czterokończynowego i padaczki lekoopornej. Po częstych zapaleniach płuc doszło do niewydolności oddechowej. Aby ułatwić mu oddychanie została założona rurka tracheotomijna. Od urodzenia miał zaburzenia ssania i połykania, karmiony jest przez sondę żołądkową (PEG). Samodzielnie nie siedzi, nie chodzi. Swoje potrzeby komunikuje płaczem, śmiechem lub mimiką twarzy.

  Bartuś wymaga ciągłej i intensywnej rehabilitacji, zajęć z logopedą, integracji sensorycznej, zarówno w domu jak i specjalistycznych ośrodkach rehabilitacyjnych oraz kosztownego leczenia. Zebrane fundusze przeznaczymy na kontynuację rehabilitacji Bartka”.

  W bieżącym miesiącu zbieramy nakrętki do 23 października. O kolejnych terminach będziemy informować w każdym miesiącu.

  Zapraszamy do udziału w zbiórce!