Noc w Rio – zabawa karnawałowa

W czwartek 13 lutego 2014 roku samorząd szkolny zaprosił wszystkich uczniów do roztańczonego, barwnego, karnawałowego Rio. W kolorowych strojach i wyjątkowych przebraniach wszyscy bawiliśmy się świetnie, choć czas mijał nie tylko na tańcu. Uczniowie mogli wziąć udział w kilku rundach „Randki w ciemno”, w których nagrodą dla zwycięskich par była ekscytująca wycieczka w piątkowe walentynkowe przedpołudnie.

Po tych emocjonujących pojedynkach uczniowie rywalizowali w zabawie limbo, aby wyłonić zwycięzcę do rozbicia piniaty. Okazał się nim uczeń klasy I gimnazjum. Uwolnił on z papierowej kuli mnóstwo cukierków, wśród których wszyscy szukali tego specjalnego. Znalazła go uczennica klasy III gimnazjum i to ona została koronowana na króla Juliana. Po sesji zdjęciowej z uroczą królową uczniowie  jeszcze długo nie mogli opuścić szkoły, bo zabawa była wyjątkowo udana.