Święto Edukacji Narodowej – 14.10.2016 r.

W piątek 14.10.2016 r. Samorząd Uczniowski tradycyjnie przygotował dla naszych szkół specjalne warsztaty. W tym roku grupy uczestniczyły w pięciu lekcjach. Uczniowie integrowali się w czasie zabaw ruchowych, projektowali stroje, poznawali historię komiksów i uczyli się je rysować, sprawdzali swoją wiedzę z  zakresu sportu oraz mogli poznać tajemnice pojazdów wojskowych. Prowadzący mogli przekonać się, jak wygląda praca nauczyciela, a jednocześnie mieli okazję podzielić się swoją wiedzą. Uczestnicy niecodziennych lekcji nie tylko uczyli się, ale także mogli poznać zainteresowania kolegów. W czasie zajęć odwiedzili nas także nasi absolwenci, którzy chętnie sami wzięli udział w lekcjach prowadzonych przez młodszych kolegów.